Orgazm Aşısı (O-Shot) İstanbul

  Orgazm aşısı İstanbul, cinsel bölgeyi gençleştirmek, bu bölgedeki dokuların cinsel ilişkiler sırasında çok daha kolay bir şekilde uyarılmasını sağlamak amacıyla yapılan; cinsel yaşam üzerindeki olumlu etkileri nedeniyle orgazm aşısı olarak isimlendirilen uygulamadır. Genital bölgede yer alan dokular zaman içerisinde çeşitli etmenler nedeniyle zarar görebilir. Bu etmenlerin başında kozmetik uygulamalar (kimyasal içerikli bakım malzemeleri, epilasyon uygulamaları vb.), ilerleyen yaş, zararlı ışın maruziyeti ve hormonal değişimler yer alır. Bu yıpranma nedeniyle, normalde cinsel uyarıların oluşmasından sorumlu olan dokular gerektiği gibi çalışamayabilir.

  Dolayısıyla da kadınlar cinsellikten aldıkları hazzın azaldığını, vajinal kuruluk gibi sorunlar deneyimlediklerini, orgazm olmakta güçlük çektiklerini ve cinsel isteksizlik yaşadıklarını fark edebilirler. Bahsi geçen tüm bu sorunlar, orgazm aşısı veya o-shot olarak bilinen, rejeneratif tıp uygulaması ile giderilebilmektedir. Bu uygulamanın en önemli avantajlarından biri, uygulama sırasında kimyasal bir madde veya ilaç kullanılmamasıdır. Yazımızın devamında ‘’Orgazm aşısı ne kadar sürer?’’, ‘’Orgazm aşısı nasıl yapılır?’’, ‘’Orgazm aşısı kalıcı mı?’’ ve ‘’Orgazm aşısı kaç seans yapılır?’’ gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. İstanbul orgazm aşısı (O-shot) uygulaması hakkında detaylı bilgi almak için yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

  Orgazm Aşısı Nedir?

  Orgazm aşısı, halk arasında O-shot veya O noktası büyütme işlemi olarak da bilinen, genital bölgedeki dokuların onarılması amacıyla yapılan, ameliyatsız genital estetik uygulamasıdır. Orgazm aşısı son derece basit bir prosedüre sahiptir. Bu uygulama sırasında herhangi bir cerrahi işleme veya ilaç uygulamasına başvurulmamaktadır. Bölgede dokuların onarılabilmesi ve gençleşebilmesi için, bireyin kendi vücudunda bulunan ve kan yolu ile elde edilebilen trombosit hücreleri kullanılmaktadır. Bahsi geçen hücreler hastadan alınan kandan ayrıştırılabilir ve direk olarak genital bölgeye uygulanarak bölgedeki dokuların gençleşmesi, cinsel uyaranlara daha ideal tepki verebilmesi sağlanabilir.

  Orgazm Aşısı Neden Yapılır?

  Orgazm aşısının yapılma nedenleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Genital bölgedeki hassas dokuların gençleşmesini sağlamak.
  • Genital bölge dokularının cinsel uyaranları daha rahat algılayabilmesini sağlamak ve böylece bireyin cinsel ilişki sırasında daha fazla haz almasına yardımcı olmak.
  • Genital bölge dokularındaki yıpranmayı gidermek.
  • Bölge dokularının daha işlevsel bir yapı kazanmalarına yardımcı olmak.

  Orgazm aşısı bu gibi amaçlarla yapılabilmektedir.

  Orgazm Aşısı Kimlere Yapılır?

  Orgazm aşısı, 18 yaşını doldurmuş olan her bireye yapılabilir. Bununla birlikte kanama bozukluğu olan bireylere, gebelik sürecinde olan bireylere veya genital bölgesinde aktif bir enfeksiyon bulunan bireylere orgazm aşısı önerilmez.

  Orgazm Aşısı Faydaları Nelerdir?

  Orgazm aşısının faydaları arasında şunlar yer almaktadır:

  • Cinsel aktivitelerden alınan hazzın artmasına yardımcı olabilir.
  • Cinsel isteksizlik ve vajinal kuruluk gibi kadınların sıkça rastladığı sorunların giderilmesine yardımcı olabilir.
  • Bireyin daha hızlı ve kolay bir şekilde cinsel doyuma ulaşmasına yardımcı olabilir.
  • Genital bölge dokularının iyileşme, yenilenme ve gençleşme süreçlerini destekleyebilir.

  Orgazm aşısının faydaları bu şekilde sıralanabilir. Bu uygulama cerrahi işlemlere başvurulmadan, herhangi bir ilaç uygulaması gerçekleştirilmeden yapılır. Dolayısıyla da neredeyse hiçbir komplikasyonu yoktur. Yalnızca, uygulamaya bağlı olarak hedef bölgelerde hafif ve geçici bir kızarıklık oluşabilmektedir.

  Orgazm Aşısı Kalıcı Mı?

  Orgazm aşısının etkileri bedende kalıcılık gösterir. Çünkü bu uygulama, G noktası büyütme gibi dolgu uygulamalarının aksine hyalüronik asit gibi maddelerle yapılmaz. Bireyin kendi onarıcı hücreleri ile yapılır ve bu hücreler sayesinde yenilenen dokular uzun süreler boyunca uygulamanın kazanımlarını korurlar. Ancak elbette, bölgenin zaman içerisinde yeniden yıpranması ile birlikte bu kazanımlar kaybedilebilir.

  Orgazm Aşısı Tekrarlanabilir Mi?

  Orgazm aşısı, doktorun önerdiği periyotlar ile tekrarlanabilir. Hatta bu gibi uygulamaların tekrarlanması tavsiye edilir. Böylece çok daha etkili sonuçlar vereceklerdir.

  Orgazm Aşısı Ağrılı Mı?

  Orgazm aşısı ağrılı bir uygulama değildir. Yalnızca kan alınırken hafif bir iğne ağrısı hissedilebilir. Ancak aşı enjeksiyonu öncesinde bölgeye ağrı kesici krem sürüldüğü için enjeksiyon sırasında ağrı hissedilmez.

  Orgazm Aşısı Ne Kadar Sürer?

  Orgazm aşısı, uygulamanın hazırlık süreci ile birlikte yaklaşık 30 dakika kadar sürer. Bazen işlem süresi 45 dakikaya kadar uzayabilir.

  Orgazm Aşısı Nasıl Yapılır?

  Orgazm aşısı, hazırlık aşaması ve enjeksiyon aşaması olarak birbirlerinden ayrılan, iki farklı aşamada gerçekleştirilir. İlk aşamada hastadan bir miktar kan alınır ve özel bir santifüj yöntemi ile bu kandaki platelet hücreleri, kandaki diğer ağır maddelerden ayrıştırılır. Daha sonra ise bahsi geçen platelet hücreleri (iyileştirici trombosit hücreleri) enjeksiyon yolu ile genital bölgedeki ilgili noktalara iletilir. Orgazm aşısı sonrası hastanın eve dönmesinde veya günlük yaşamına devam etmesinde bir sakınca yoktur.

  İstanbul Orgazm Aşısı Fiyatları 2024

  İstanbul orgazm aşısı fiyatları ve O-shot fiyatları, uygulamanın detaylarına ve benzer etmenlere göre kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.


  Doktora Sorun!
  Call Now Button