Blog geri dön

Ameliyatsız Genital Estetik Uygulamaları

Ameliyatsız genital estetik uygulamaları, genital bölgedeki minimal estetik ve işlevsel sorunları gidermek için yapılırlar. Herhangi bir cerrahi işlem içermedikleri için konforludurlar ve özellikle de ameliyat sonrası iyileşme sürecine vakit ayıramayacak olan bireyler tarafından tercih edilirler. Bu uygulamalar vajinayı daraltmak, genital bölgedeki kararmayı gidermek, cinsel ilişkilerden alınan hazzı arttırmak veya genital bölgeyi gençleştirmek amacıyla yapılabilir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan G Noktası Büyütme, Orgazm Aşısı, Vajina Beyazlatma ve Lazerle Vajina Daraltma isimli yazıları inceleyebilirsiniz.

Ameliyatsız Genital Estetik Uygulamaları Ne Kadar Sürer?

Ameliyatsız genital estetik uygulamalarının en önemli avantajlarından biri, bu uygulamaların cerrahi operasyonların aksine çok daha kısa sürmesidir. Bu uygulamalar genellikle 15 ila 20 dakika içerisinde tamamlanırlar. Lazerle vajina daraltma tedavisi ve lazerle vajina beyazlatma gibi uygulamalar genellikle birden fazla seansla yapılır. Her seans yaklaşık olarak aynı sürede tamamlanır.

Ameliyatsız Genital Estetik Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız genital estetik uygulamaları genellikle lazer teknolojisinden veya özel enjeksiyon uygulamalarından yararlanılarak yapılır. Lazer ile yapılan ameliyatsız genital estetik uygulamaları arasında genital beyazlatma ve lazerle vajina daraltma uygulaması yer alır. Bu uygulamalar ağrısız ve konforludur.

Enjeksiyon uygulamaları ile yapılan ameliyatsız genital estetik uygulamaları arasında ise G noktası büyütme ve dış dudak dolgusu gibi dolgu uygulamaları bulunur. Aynı zamanda O noktası büyütme ve genital PRP gibi uygulamalar da bu kategoride yer alırlar. Bu uygulamalar kısa sürede, ağrısız bir şekilde tamamlanırlar.

Ameliyatsız Genital Estetik Uygulamaları Sonrası İyileşme Süreci Nasıldır?

Ameliyatsız genital estetik uygulamaları sonrasında genellikle aynı gün, günlük yaşam dönülebilir. Bu uygulamaların uzun süreli bir dinlenme iyileşme süreci yoktur. Ameliyatsız genital estetik uygulamaları sonrasında, hedef bölgede hafif kızarıklıklar ve şişlikler meydana gelebilir. Bu şişlikler birkaç gün içerisinde tamamen geçecektir. 

İstanbul Ameliyatsız Genital Estetik Uygulamaları Fiyatları 2023

İstanbul ameliyatsız genital estetik uygulamaları fiyatları, uygulamaların türüne, detaylarına ve benzer etmenlere göre kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Doktora Sorun!
Call Now Button