G Noktası Büyütme İstanbul

  G noktası büyütme İstanbul, G noktası adı verilen haz noktasının cinsel ilişkiler sırasında daha kolay uyarılabilmesi için yapılan, özel bir ameliyatsız genital estetik uygulamasıdır. Vulva üzerine, klitoris isimli bir yapı yer alır. Klitoris hem kılcal damarlar hem de sinir hücreleri bakımından oldukça zengindir. Bu yüzden de cinsel ilişkiler veya herhangi bir cinsel aktivite sırasında klitoris uyarıldığında, kadınlar bu uyarılma karşısında cinsel haz duyarlar. Bununla birlikte klitoris, yalnızca vulvada bulunan bölgeden ibaret değildir. Klitorisin, vücut içerisinde yer alan bir bölümü de vardır.

  Bu bölüm, tam olarak vajinal kanalın üst kısmından geçer ve vajinal kanal ile temas eder. Vajinal kanalın klitorisin gövde kısmıyla temas ettiği bölge de G noktası olarak bilinir. Bu bölge cinsel ilişki sırasında penis tarafından uyarıldığında, klitorisin dışarıdan uyarılmasına gerek kalmadan birey orgazma ulaşabilir. Ancak bazı kadınların G noktaları, vajinanın şekli nedeniyle zor uyarılır bir yapıya sahip olabilir. Bu durumda kadınlar, G noktası büyütme olarak isimlendirilen uygulamaya başvurabilirler. Yazımızın devamında ‘’G noktası büyütme ne kadar sürer?’’, ‘’G noktası büyütme tekrarlanabilir mi?’’, ‘’G noktası büyütmenin faydaları nelerdir?’’ ve ‘’G noktası büyütme kalıcı mı?’’ gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. İstanbul G noktası büyütme uygulaması hakkında detaylı bilgi almak için yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

  G Noktası Büyütme Nedir?

  G noktası büyütme, hyalüronik asit enjeksiyonu ile yapılan ve G noktasının belirgin bir yapı kazanması için gerçekleştirilen uygulamadır. G noktası, bazı kadınlarda penis tarafından gerektiği gibi uyarılamayabilir. Bu da kadınların cinsel ilişki sırasında orgazma ulaşmasını zorlaştırabilir. G noktası büyütme işlemi sayesinde, herhangi bir ameliyata veya benzer cerrahi prosedüre gerek kalmadan G noktasına, çok daha kolay uyarılabilen bir yapı kazandırılabilir. G noktası büyütme uygulaması, sırasında kullanılan hyalüronik asit isimli dolgu maddesi, bölgedeki dokuların nem dengesini de destekler. 

  G Noktası Büyütme Neden Yapılır?

  G noktası büyütme işlemi şu gibi amaçlarla yapılabilir:

  • G noktasının, cinsel ilişkiler sırasında daha kolay uyarılmasını sağlamak.
  • Bireyin cinsel ilişki sırasında daha fazla haz duymasını sağlamak.
  • Bireyin herhangi bir dış klitoris uyarımına gerek kalmadan orgazma ulaşmasını sağlamak.
  • Cinsel yaşamın birey için çok daha keyifli bir hal almasına yardımcı olmak.
  • Vajinal kuruluk, cinsel isteksizlik ve orgazm olamama gibi cinsel işlev bozukluklarının giderilmesine yardımcı olmak.

  G noktası büyütme bu gibi nedenlerden yapılabilir.

  G Noktası Büyütme Kimlere Yapılır?

  G noktası büyütme uygulaması, gebelik döneminde olmayan ve reşit olan her kadına uygulanabilir. Aynı şekilde, uygulama bölgesinde aktif bir enfeksiyon veya açık bir yara da bulunmaması gerekir.

  G Noktası Büyütmenin Faydaları Nelerdir?

  G noktası büyütmenin faydaları arasında şunlar yer almaktadır:

  • Cinsel yaşamın çok daha keyifli bir hale gelmesine yardımcı olur.
  • Birey cinsel ilişki sırasında klitorisini uyarmakla uğraşmadan orgazma ulaşabilir.
  • Genital bölgeye enjekte edilen hyalüronik asit isimli, vücutta doğal olarak da bulunan özel madde, bölgedeki dokuların nemlenmesini sağlar.
  • G noktası büyütme işleminin, cinsel isteksizlik ve orgazm olamama gibi sorunlar için faydalı olduğu bilinir.

  G noktası büyütmenin yararları bu şekilde sıralanabilir.

  G Noktası Büyütme Kalıcı Mı?

  G noktası büyütme işlemi kalıcı bir uygulama değildir. Bu uygulama sırasında vajinanın üst duvarına uygulanan hyalüronik asit dolgusu, zaman içerisinde metabolizmal faaliyetler nedeniyle erimektedir. Bu da uygulama ile elde edilen kazanımların zamanla kaybolacağı anlamına gelmektedir. G noktası büyütme işleminin olumlu etkileri genellikle 6 ila 9 ay kadar devam etmekte ve sonrasında ise azalarak kaybolmaktadır. Ancak bu etkilerin devam etmesini isteyen bireyler, 6 ila 9 aylık periyotlar ile G noktası büyütme işlemini tekrarlatabilirler. Doktorunuz seans sayısı ve tekrar seansları gibi konular hakkında sizi detaylı olarak bilgilendirecektir.

  G Noktası Büyütme Ne Kadar Sürer?

  G noktası büyütme veya G-shot olarak isimlendirilen bu uygulama, genellikle 10 dakikada tamamlanmış olur. Bu uygulama sırasında genital bölgeye cerrahi kesi uygulanmaz, anestezi işlemine gerek yoktur. Dolayısıyla da daha önce planlanmış olan işlemler hızlı bir şekilde gerçekleştirilir ve uygulama kısa sürede tamamlanır.

  G Noktası Büyütme Nasıl Yapılır?

  G noktası büyütme işlemi, esasen bir dolgu uygulamasıdır ve diğer dolgu uygulamaları gibi kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bu uygulamanın ilk aşamasında hedef bölgeye, topikal anestezi kremi sürülmektedir. Kremin etkisi başladıktan hemen sonra ise özel bir enjektör yardımı ile vajinanın ilgili bölgesine hyalüronik asit enjeksiyonu yapılmaktadır. Böylece işlem başarıyla tamamlanmaktadır.

  G Noktası Büyütme Sonrası İyileşme Süreci Nasıldır?

  G noktası büyütme işlemi sonrasında günlük yaşama devam edilmesi mümkündür, hastane yatışı veya hastanede dinlenme gibi süreçler gerekli olmamaktadır. Bu uygulamadan sonra vajina bölgesinde hafif bir ağrı hissedilebilir. Ancak bu his birkaç saat içerisinde geçer. Hastaya gün içerisinde cinsel birliktelik kurmaması tavsiye edilir. Ertesi gün cinsel ilişkiye girilebilir.

  İstanbul G Noktası Büyütme Fiyatları 2024

  İstanbul g noktası büyütme fiyatları, uygulamanın detaylarına ve benzer etmenlere göre kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.


  Doktora Sorun!
  Call Now Button