Blog geri dön

Barbie Vajina Estetiği Nasıl Yapılır?

Barbie vajina estetiği, birlikte yapılan birden fazla genital estetik operasyonu ile yapılır. Bu operasyonlar arasında şunlar yer almaktadır:

  • Labioplasti: İç vajinal dudaklardaki sarkmayı ortadan kaldırmak ve bu dokuların, bölgedeki diğer dokular ile uyumlu bir görünüme kavuşmasını sağlamak için yapılır. İç dudak estetiği olarak da bilinen bu operasyon kendi başına veya barbie vajina estetiği kapsamında farklı operasyonlar ile birlikte yapılabilir.
  • Vajinoplasti: Vajina daraltma ameliyatı olarak da bilinen bu operasyon doğumlara ve benzer süreçlere bağlı olarak genişleyen vajinayı daraltmak amacıyla gerçekleştirilir. Bu operasyon sayesinde vajina, eskisi gibi dar ve sıkı bir yapıya kavuşabilir.
  • Klitoris Estetiği: Klitoris estetiği, hüdoplasti ismiyle de bilinir ve klitoris kılıfındaki sarkması gidermek ve bu klitoris derisini küçültmek için yapılır. Labioplasti ile birlikte yapıldığında vulvanın son derece çekici bir görünüm edinmesini sağlar.
  • Vajina Beyazlatma: Genital bölge kararmasını gidermek amacıyla yapılır. Bu uygulama sayesinde genital bölge derisinin koyulaşmasına yol açan melanin pigmenti yok edilebilir. Böylece bölgede doğal bir renk tonu elde edilebilir.
  • Dış Vajinal Dudak Dolgusu: Dış vajinal dudaklardaki doku kaybını gidermek, bölgedeki çökmeleri ve sarkmaları ortadan kaldırmak için yapılır. Bu uygulama sayesinde dış vajinal dudaklar çok daha genç ve canlı bir görünüm kazanırlar.

Barbie vajina estetiği bu gibi operasyon ve uygulamalar ile yapılır. Tek bir ameliyatta bu operasyonların ve uygulamaların birden fazlası gerçekleştirilebilir.

Barbie Vajina Estetiği Ne Kadar Sürer?

Barbie vajina estetiğinin süresi, yapılacak olan operasyonların türüne ve sayısına göre değişiklik gösterebilir. Operasyon genellikle 2 saatten kısa bir sürede tamamlanmış olur. Bazen 1 saatte de tamamlanabilir.

İstanbul Barbie Vajina Estetiği Fiyatları 2023

İstanbul barbie vajina estetiği fiyatları, uygulamanın detaylarına ve benzer etmenlere göre kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Doktora Sorun!
Call Now Button